Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajná řeč KLUKŮ a cesta k těm ZADANÝM:)

7. 7. 2008

POZNEJ HO PODLE ŘEČI! Nemusíš s klukem trávit spoustu času, abys poznala, co je zač. Stačí, když si budeš všímat, jakým způsobem s tebou mluví. A jak si vybojovat ty ZADANÉ?

Uspávač hadů

Vypráví ti dlouhé příběhy o sobě a lidech, které ani neznáš. I když to tak nevypadá, chce na tebe udělat dojem. Zkus mu naznačit, že můžete najít společné téma k rozhovorům a skvěle se pobavíte.

Frajer

Je si jistý sám sebou i tím, že se ti líbí. Ale pozor, tihle kluci takhle zkouší zapůsobit na každou holku, kterou chtějí získat. Nauč se nepřipouštět si je příliš k tělu, protože by mohli zranit tvoje city.

Stydlín

Každé slovo z něj musíš tahat jako z chlupaté deky. Je hodně nervozní, ale snaží se mluvit a být co nejvíc cool. Narovinu mu řekni, že se s tebou může cítit v pohodě a usmívej se, abys mu dodala odvahy.

Romantik

Když ti volá, zahrnuje tě sladkými řečičkami. Protože se ale stydí, neví, jak ti má dát najevo, že mu na tobě záleží. Až se potkáte, řekni mu nějakou hezkou přezdívkou - on ti to oplatí a bude se cítit sebejistější.

Mluví s námi narovinu?

Schválně, kolikrát už jsi slyšela tyto fráze (viz. níže)? A víš, co ti tím kluk opravdu říká?

ZAVOLÁM TI - někdyv příštím století
VĚRNOST - slovo, které se vztahuje výhradně na fotbalové mužstvo
POTŘEBUJU VÍC PROSTORU - pro všechny ostatní holky
NECHCEŠ NAMASÍROVAT - chci zkusit štěstí
NENÍ TU MOC HORKO? - svlékni se
AHOJ, MÁŠ FAJN KÁMOŠKU - líbí mi a tebe jen musím využít
JE OŠKLIVÁ A NEZÁBAVNÁ - nestála o mě
NEJSEM PŘIPRAVENÝ - přinejmenším ne s tebou
MŮŽEME BÝT KAMARÁDI - je konec a nejspíš se vidíme naposledy

Kluci mnohdy nebývají tak upřímní a chce to porozumět jejich "tajné řeči" ...

MÁ JINOU?

Risk je zisk. Pokud se rozhodneš trpělivě vyčkávat, až se ti dva rozejdou, aniž bys kvůli tomu hnula prstem, nic neriskuješ. Snad jen to, že se nedočkáš. Nebo promarníš spoustu času čekáním na někoho, kdo za to ve finále nebude vůbec stát. V případě, že se rozhodneš získat toho kluka stůj co stůj, musíš počítat s důsledky. Minimálně tě bude nenávidět jen jeho bývalá holka, která vymyslí krutou odvetu. Může se ale také stát, že tě za to nepochválí ani tvoji kamarádi a kámošky se budou od té chvíle bát, abys jim neprovedla to samé. S tímhle vším prostě musíš počítat, pokud se vrhneš do souboje o lásku po hlavě! Návod na "přebíranou".

PLÁN Č. 1

Pomaloučku a nenápadně! Tahle varianta je pro holky, které jsou nesmělé, nerady ubližují lidem kolem sebe, nesnášejí konflikty a dávají přednost dohodám. Ideální bude, když dotyčného kluka oslovíš nenásilným způsobem. Musíš se ale smířit s tím, že to nebude žádná bleskovka a že ti rozhodně nepadne kolem krku do 24 hodin. Začni tím, že nepromarníš jedinou příležitost k tomu, aby ses s ním viděla, prohodila s ním pár slov a dozvěděla se o něm co nejvíc. Bav se s ním o čemkoliv, ale nikdy NE o jeho holce. Buď veselá a vtipkuj, hlavně ho neobtěžuj svými problémy, natož komplexy. Snaž se na něj jednoduše zapůsobit. Musíš vydržet hrát roli kamarádky a maximálně s ním nevinně laškovat. Prostě musí časem sám přijít na to, že je mu s tebou líp než s jeho holkou.

PLÁN Č.2

Bezhlavě do něj! Žárlíš a nemáš trpělivost na to, aby ses dívala, jak spolu ti dva vrkají? Tak ho rovnou pozvi na rande. Dej si ale záležet, aby to vypadalo, že nemáš ani páru o tom, že je zadaný! Pokud s tebou půjde, máš tři jistoty - za prvé mu na ni moc nezáleží, za druhé se mu líbíš a za třetí… je bezcharakterní a možná to hodlá táhnout s oběma. Ale to zjistíš až časem. A pokud nemáš odvahu jít s ním hned na rande, zkus se "vetřít" do jeho party a nenápadně vytáhnout z jeho kámošů, jak mu vztah s jeho holkou klape. Třeba se zrovna některému z nich stěžoval, že se musí v televizi dívat na nudný telenovely, i když by radči koukal na fotbal nebo šel do kina na akčňák. Potom máš na půl vyhráno - stačí obstarat dva lístky na fotbálek nebo do kina a přemluvit ho, aby šel s tebou. Klidně si můžeš pomoct malou lží, např. že tvůj kámoš onemocněl a ty máš jeden lístek navíc:) Přebrat nebo nepřebrat?

Pro: Když to neuděláš ty, udělá to jiná!

A proč bys to vlastně neměla zkusit? Copak se někdo nechá přebrat, pokud opravdu nechce nebo mu ve vztahu nic neschází? Na to jednoduše musí být dva - stejně jako na lásku. Navíc… jsme jen lidé a lásce poručit neumíme. Ta nás prostě jednoho dne přepadne a neptá se, jestli už s někým chodíme nebo ne. Je dokázáno, že se většina párů rozchází až potom, co si jeden z nich najde někoho jiného. Takže pokud se zamiluješ do zadaného kluka, nedělej si zbytečné výčitky a klidně s ním flirtuj, pleť mu hlavu a snaž se ho získat na svou stranu. Když to nevyjde, budeš mít aspoň pocit, že jsi udělala, cos mohla. Když to vyjde, máš, cos chtěla (ale pozor na výčitky svědomí!).

Proti: Svědomí umí potrápit!

Pravdou je, že se začneš navrtávat do bezvadného vztahu a podaří se ti ho zničit, nemáš se čím chlubit. Musíš si prostě připustit, že si pěkná potvora a smířit se s tím, že si jdeš sobecky za svým. Žádná z nás ale není svatá a upřímně, holky… je nám docela fuk, jak se cítí někdo cizí. Hlavně když jsme happy my. V každém případě stojí za to představit si, jak by ti bylo, kdyby to samé udělal někdo tobě. Pamatuj ale na to, že pokud se nějaký kluk nechá jen tak lehce přetáhnout ze vztahu do vztahu a nijak to neprožívá, můžeš téměř na 100% počítat s tím, že to jednou udělá i tobě. Jo, risk je zisk, ale ne vždy stojí za to!

Možná jediná rada: Polož si otázku, jestli bys chtěla, aby to někdo udělal tobě...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář