Jdi na obsah Jdi na menu
 


Niečo o nich...

7. 7. 2008

KLUCI:

Dospívaní neni nic lehkeho:v některych fázích se možna zda jako by kluci byli z jine planety..Pokud tě to utěší,oni mivajíz holek stejny pocit!!A tak se muže stat že kluk ktery byl ještě včera tvuj nejlepší kamarad,se najednou ze dne na den promění v mimozemštana a někdejší skoro "telepaticke" porozumění mezi vama jako by nikdy neexistovalo!!
-Co s tím??-Snaž se tomu druhemu porozumět,ale taky se pokoušet,aby on pochopil tebe,vnímat ho spíš srdcem než ušima.A taky se snažit respektovat toho druheho,jaky je,a nechtit ho nasilne proměnit k obrazu svemu!!a nemysli si že kluci když příjdou o sveho kamarada nebo kamaradku že je jim to jedno...pro ně je kamaradstvi stejně duležíte jako pro holky....
Proč se kluci v partě chovaji jinak než když jsou s holka ma sami??
-V partě ma kluk tendenci chovat se jinak než když ho zastihnete samotneho.Pokud se nekde poblíž ukaže nějaka dívka je vysoce pravde podobne že se začne chovat protivně a nepříjemně ,začne mít hloupe poznamky,nebo se naopak bude tvařit lhostejně nebo znuděně.
Ve skutečnosti je tohle jeho "nevražive chovani" jen trochu nemotorna snaha na sebe upozornit .....a přitom se moc neshodit.Na jedne straně sou kamaradi,kteří by ho mohli hecovat a posmívat se mu, na druhe strane dívky v kterych se ještě dobře nevyzna!!!

Když se s timhle chovanim setkaš ,nejlepší reakce je přiměřena kombinace trpělivosti a neustupnosti:než z toho trochu vyrostou,snaž se nenechat se jejich poznamkami rozhodit...ale taky si nenech všechno líbit!!!

Hrají si na drsnaky....nenech se zmast!!!

-Každy ma svou slabinu,i kluk na pohled nejarogantnější a nejsebejistější.Když se snim dostaneš do sporu,stačí odhlait jeho "achylovu patu" a pak zautočit co největší ironii!!

Jen pozor,aby se ti to nevymklo z rukou :jedna pohotova věta naprosto stačí,ale když budeš popichovat dal a dal,nakonec se všechno obrati proti tobě....a staneš se cílem jedovatych utoku ty!!!

Co se od nich mužeme naučit??-od kluku mužeš odkoukat spoustu věci...Například jejich smysl pro kamaradství je o hodně jinačí jak u holek.Nesvěřuji se kamaradum s kdečím,ale za to spolehlivost a solidarita jsou pro ně naprosto podstatne!!
Mimoto jsou kluci obvykle mnohem věcnější a přímočarejší než holky...Takže pokud od nich něco chceš nezapletej se do zbytečnych řečiček,přejdi rovnou k věci a mile...žadej,žadej a žadej.Obvykle ti ochotně pomužou:radi jsou užitečni a radi řeší problemy.Je to jejich zpusob jak projevit,že jim na tobě zaleží,ale pozor:nikdy jim to nedej znat,protože by ti to v životě nepřiznali!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář